Zapraszam do przetestowania przewodnika po systemie Windows 8

Premiera Windows 8 zbliża się do nas wielkimi krokami… Producenci sprzętu szykują już maszyny z nowym systemem, marketingowcy nie śpią po nocach. Ja również postanowiłem dorzucić swoje 5 groszy do tego całego zamieszania :-). Prezentuje Wam przewodnik po systemie Windows 8, który póki co składa się tylko z 3 rozdziałów. Zapytacie, ale po co to wszystko?

Jak wiadomo, nie każdy jest informatykiem i nie każdemu przyswajanie nowych rzeczy przychodzi z łatwością. Ten przewodnik dedykowany jest dla zwykłych użytkowników, którzy chcą wejść z pełną parą do świata Windows 8. Postanowiłem udostępnić częściowo skończony tekst do testów, abyście i Wy mogli na niego wpłynąć. Chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie, czy wszystko jest dla Was zrozumiałe, czy zmienilibyście coś, dosłownie wszystko :-). Jeżeli pobierzecie i przeczytacie tekst, bardzo prosiłbym o wypełnienie krótkiej ankiety. Wasze opinie są dla mnie bardzo cenne. Pragnę, aby każdy miał wkład w ten przewodnik oraz aby wszystkim żyło się lepiej :).

Dziękuje wszystkim za przeczytanie i wypełnienie ankiety. Oczekujcie pełnej wersji :). Zradzę tylko tyle, że pojawi się ona w październiku :).