Mobile Solutions w Krakowie już 16 kwietnia

Interesują Cię mobilne technologie, często wykonujesz operacje finansowe ze swojego telefonu lub posiadasz ważne dane na swoim urządzeniu i nie wiem jak się bezpiecznie z nimi obchodzić? Nie czekaj na cud tylko zarejestruj się na Mobile Solutions!

Mobile Solutions to bezpłatna konferencja, która odbędzie się dnia 16 kwietnia w Krakowie w hotelu HILTON GARDEN INN.

apps-72dpi6

Tematy, jakie zostaną poruszone to:

Aplikacje na urządzenia mobilne – Dr. Hab. Paweł Węgrzyn – Przewodniczący Komisji Rady Rozwoju i Innowacji Rady Miasta Krakowa

Skuteczna strategia mobile – business case’y – Tomasz Popów (praktyk, niezależny ekspert)

Marketing mobilny i m-commerce – ryzyka prawne – Xawery Konarski (Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy)

Pokolenie Millenials – największe wyzwanie marketingu w XXI wieku – Michał Kubowicz (redaktor MyApple)

Marketing mobilny jako kluczowy element strategii dla Twojego biznesu – Paweł Nowacki, Dyrektor Sprzedaży ds. Aplikacji IT (Mobiltek SA)

Powiadomienia PUSH – nowy sposób komunikacji – Marcin Papiński (Infobip)

Prelegenci

Prelegenci, którzy będa uczestniczyć w owej konferencji nie są nowicjuszami w dziedzinie mobilności, lecz ekspertami, którzy fachowo znają się na swojej robocie :).

Xawery Konarski

Adwokat. Specjalizuje się w problematyce prawnej IT, TMT oraz prawie reklamy. Jego zainteresowania skupiają się także wokół prawa cywilnego oraz prawa własności intelektualnej. Jest autorem lub współautorem publikacji naukowych z tego zakresu, m.in.Komentarza do ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną(2004), Ochrona danych osobowych. Aktualne problemy i nowe wyzwania (2007), Prawo reklamy i promocji (2007), a także poradników: Internet i prawo w praktyce (2002) oraz Prawo marketingu bezpośredniego (2009).
Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UJ (1992), odbywał staże zagraniczne, m.in. w Kancelarii Prawnej De BrauwBlackstoneWestbroek w Hadze (1995) oraz Kancelarii Prawnej Boekel de Neree w Amsterdamie (1995). Ekspert prawny Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT), Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń (PIU).

Tomasz Popów

Z wykształcenia matematyk (Matematyka Informatyczna, wydział Podstawowych Problemów Techniki, Politechnika Wrocławska). Z zamiłowania praktyk, realista, entuzjasta technologii. Podczas studiów zdobywał doświadczenie w firmach wytwarzających oprogramowanie na telefony komórkowe (Londyn, Warszawa).
Pierwsza spółka XOFTO z branży mobile wytwarzała gry na telefony komórkowe ze znanymi postaciami z kreskówek (Włatcy Móch, Jeż Jerzy, Kartony 4FUN TV). Po 12 miesiącach działania została sprzedana w całości spółce notowanej na warszawskim rynku New Connect. Druga spółka Sky Storage (skystorage.pl) z branży Cloud Computing (chmura danych) została powołana wraz z wiodącym funduszem Venture Capital – Trinity SA. W II kwartale 2011 roku uruchomiona została usługa storino.pl do współdzielenia, synchronizacji, archiwizacji danych.

Paweł Nowacki

Absolwent studiów Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz Stockholm University School of Business. Obecnie Dyrektor Sprzedaży Aplikacji IT w firmie Mobiltek SA, odpowiedzialny za współpracę z klientami i pomaganie im w osiąganiu celów biznesowych. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w realizowaniu projektów dla klientów B2B na poziomie korporacji oraz z sektora MŚP. Pasjonat marketingu internetowego i mobilnego.

Marcin Papiński

Informatyk – Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Pierwsze doświadczenia zdobywał w Hewlett-Packard i Microsoft gdzie nauczył się prowadzić międzynarodowe projekty z zakresu Change Managementu czy Six-Sigma. Przez wiele lat zajmował się wprowadzaniem i rozwojem obcych marek na rynku lokalnym.

Michał Kubowicz

Od kilku lat blisko związany z portalem MyApple. Z branża mobilną związany od 2008 roku, kiedy tworzył nieistniejący już portal se-center.info. Aktualnie pracuje także przy zagadnieniach dotyczących marketingu aplikacji mobilnych i marketingu skierowanego do studentów (grupa 18-26 lat).

Paweł Węgrzyn

Kierownik Zakładu Technologii Gier, jednostki naukowo-badawczej na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dyrektor Europejskiej Akademii Gier (European Academy of Games), wspólnej inicjatywy Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Europejskiego Centrum Gier. Współorganizator i kierownik Międzywydziałowych Studiów Podyplomowych „Społeczeństwo Informacyjne” Członek Zespołu Sterującego Europejskiego Centrum Gier przy Krakowskim Parku Technologicznym.

Rejestracja

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj, tylko kliknij w ten link i zgłoś swoją kandydaturę. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie konferencji.

Na uczestników konferencji czekają atrakcyjne nagrody, a mianowicie:

    – 10 kuponów uprawniających do 50% rabatu na zakupy w Papernotes.pl

– 3 pakiety na kampanię sms od firmy SMS API

    – 2 kupony o wartości 200 zł na usługi w PromoSMS.pl

– 7 książek wydawnictwa Znak Litera Nova

    – bezpłatne szkolenie przygotowujące do egzaminu CCSK

– każdy zainteresowany uczestnik otrzyma 4-miesięczny pakiet darmowego korzystania z powiadomień PUSH

    – każdy uczestnik będzie miał możliwość pobrania darmowego ebooka na temat strategii marketingu mobilnego od firmy Mobiltek SA

Morfiblog.pl objął patronat nad imprezą i… przedstawiciel się na niej pojawi! Chcesz z nim pogadać? Nie bój się, tylko podejdź :)